Specialista na vrásky

"Chcete s námi ujet času? U nás v Institutu víme jak na to!"

Říká se, že vrásky jsou jen převlečený smích. Vy se ale klidně můžete vesele smát i bez nich, u nás v Institutu uděláme vše proto, aby Vaše pokožka zapomněla, že chce stárnout. Jednotlivé procedury působí proti únavě pokožky, nerovnoměrnému zabarvení nebo povrchovým nedokonalostem. Díky patentům Institutu Esthederm dokážeme postupně opravit a posílit vlákna tvořící strukturu Vaší pleti. Nový Excellage řeší vzájemnou komunikaci buněk mezi sebou a komunikaci buněk s okolím, obnovuje soudržnost tkání a hustotu pokožky, podporuje zářivost a výživu pleti. Ošetření Excellage je skutečný holistický rituál v kombinaci účinných aktivních látek, patentů IE a manuálních technik.

specialista na vrásky

Ošetření Active Repair

Pro ženy 30+. Jedná se o aktivní trénink pokožky s prvními příznaky stárnutí.

90 min, 2500 Kč


Ošetření Esthe Lift

Pro ženy 40+. Ošetření Esthelift Vaší pleti navrátí pevnost a pružnost s viditelným liftingovým účinkem.

90 min, 2500 Kč


Ošetření Excellage

Pro ženy i muže 45+. Ošetření Excellage je holistické účinné a vysoce senzorické ošetření pleti na míru. Pleť je hydratovaná a vyživená, je plnější a zářivější. Vyhlazuje vrásku za vráskou pomocí měkkých štětců a remodeluje pleť pomocí liftingové ruční masáže pro obnovení hustoty za použití elixíru z kamélie.

90 min, 2800 Kč


Ošetření Eye Repair

Díky tomuto ošetření se Vám doslova rozzáří oči. Oční ošetření totiž eliminuje opuchlost a tmavé kruhy pod očima a dodává jas očnímu okolí. Je ideální pro slavnostní příležitosti.

40 min, 800 Kč


Ošetření Esthe White

Toto ošetření dokáže eliminovat nežádoucí pigmentace Vaší pokožky, pleť po ošetření je rozzářená, jasná. V problematice pigmentace je Institut Esthederm dlouhodobým leaderem mezi kosmetickými značkami.

90 min, 2 500 Kč

Další služby