Malá kosmetika

Chcete v sobě probudit šarm a eleganci Francouzek? Dopřejte své pleti profi ošetření i doma. Takzvanou “Malou kosmetiku” totiž zvládne ve své koupelně každá z Vás. Stačí se řídit následujícími kroky a Vaše pleť bude jenom zářit. Z této domácí procedury si vytvořte Váš kosmetický rituál. “Malou kosmetiku” doporučujeme provádět dvakrát až třikrát týdně místo noční péče, ale důležitá je pravidelnost. Ať si ji spojíte s konkrétním dnem, nebo třeba s mytím hlavy, dopřejte si chvilku jen pro sebe a vnímejte ji jako relax, při kterém spojíte příjemné s užitečným. “Malá kosmetika” zabere přibližně 15 až 40 minut (záleží, zda v posledním kroku sundáte masku, nebo s ní půjdete spát).

1. Odlíčení očního okolí - HIGH TOLERANCE MAKE-UP REMOVER WATERPROOF EYES + LIPS

Tenhle krok moc dobře znáte z každodenní péče. Jenom na důkladně očištěné pleti můžou správně účinkovat ošetřující produkty, masky nebo třeba oční séra.

 

2. Pleťové mléko, gel či pěna - CLEANSING MILK, GEL, MOUSSE

Pleťové mléko, gel či pěna - odstraní nečistoty z ovzduší rozpustné v tucích, které obsahují například  kouř či smog.

3. Hloubkový čistič pórů (vysavač nečistot) - OSMOCLEAN DEEP PORE CLEANSER

Když čistit pleť, tak pořádně. Některé nečistoty se mohou ukrývat i hluboko v pórech. Hloubkový čistič pórů je ale všechny bez problémů najde a odstraní. A Vy tak můžete jít spát s pletí čistou jako lilie. Když tento produkt nanesete na pleť a začnete prsty jemně kroužit, pod tlakem vysaje všechny nečistoty. Jakmile se z průhledné textury začne tvořit konzistence pasty, kroužit přestaňte, je hotovo. Při pravidelném vysávání eliminuje tvorbu černých teček a zánětů a pomáhá udržovat ideální ekologii pokožky.

 

4. Maska, která rozzáří Vaši pleť - LIGHTENING BUFFING MASK

Zdravý peeling, který odstraní všechny odumřelé buňky. Masku rovnoměrně naneste na obličej a dekolt a nechte působit několik minut, následně ji lehkými pohyby „vygumujte“. V kombinaci s hloubkovým čističem pórů umí pleť prozářit a sjednotit, snižuje také velikosti a intenzitu pigmentových skvrn. Pleť bez odumřelých buněk se lépe prokysličuje a je připravena vstřebat více účinných látek.

5. Buněčná voda CELLULAR WATER

Ani v “Malé kosmetice” nesmí chybět energizující buněčná voda. Poté, co ji nastříkáte a vmasírujete do pokožky, začne působit jako „živá voda“ a dodá pleti potřebnou vitalitu. Na rozdíl od termální vody má totiž buněčná voda stejné složení jako voda v naší pokožce. A navíc je nově obohacená o hydra booster - kyselinu hyaluronovou. Tato inovovaná celulární voda zvyšuje metabolismus buněk o 76 %.

 

6. Vodní esence -  WATER ESSENCE

Detoxikační vodní esenci stačí nanést prsty na obličej a dekolt. Ihned se vstřebá a dodá buňkám výživu v podobě dlouhotrvající hydratace pokožky. A právě v tom spočívá kouzlo mladě a svěže vypadající pleti.

7. Oční sérum - EYE SERUM

Hydrataci pleti doplňte ještě v oblasti očí očním sérem. To obsahuje kyselinu hyaluronovou, jejíž molekuly pronikají do jednotlivých vrstev pleti, kde fungují jako zásobárna vody, čímž vyplní a vyhladí vrásky.

 

8. Maska na obličej - MASK

Na závěr “Malé kosmetiky” si dopřejte některou z masek Institut Esthederm. Výhodou je, že pokud jste se kosmetickým rituálem natolik “zrelaxovala” či unavila, že usínáte, můžete masku nechat působit přes celou noc (mimo oční okolí) a ráno pleť jen dočistit již Vám známým čistícím rituálem.

Další služby