Každodenní péče

Krásná pleť = čistá pleť. Nejdůležitější krok a naprostý základ je důkladné odlíčení a vyčištění pleti. S make-upem do peřin rozhodně nechoďte!

1. Odstranění nečistot z očního okolí - použijte HIGH TOLERANCE MAKE-UP REMOVER WATERPROOF EYES + LIPS

Klientky investují do očních krémů, je však nutné si uvědomit, že každodenní vytahování pokožky očního okolí při nesprávném čištění sníží účinnost očních krémů na polovinu. Pokožka očního okolí je až 10 krát tenčí než kdekoliv jinde na těle a skutečnost, že denně mrkneme přibližně 10.000 krát, se na pokožce v této partii obličeje samozřejmě negativně podepisuje. To platí, ať už si oči líčíte nebo ne.

 

2. Odstranění povrchových nedokonalostí - CLEANSING MILK, GEL, MOUSSE

Pleťové mléko, gel či pěna - odstraní nečistoty z ovzduší rozpustné v tucích, které obsahují například  kouř či smog.

3. Tonizace pleti - LOTION

Odstraní nečistoty rozpustné ve vodě, pot a maz. Tonikum pleť hydratuje a sjednocuje. A taky neutralizuje škodlivé účinky tvrdé vody, proto jej po nanesení není třeba oplachovat.

 

4. Buněčná voda - CELLULAR WATER

Malý zázrak jménem buněčná voda. Umí nabít pleť energií jako Red Bull a zvýšit účinnost ostatních kosmetických produktů. Stačí nastříkat a vmasírovat do pokožky. Toto je jeden ze stěžejních kroků a zároveň patent Esthedermu.

5. Vodní esence -  WATER ESSENCE

Tato vodní esence okamžitě po nanesení viditelně zlepšuje hydrataci a zároveň pomůže tělu odstranit toxiny, které se v pokožce usadily během dne. Obsahuje také antioxidační látky, které působí proti stárnutí.

 

6. Oční sérum -  INTENSIVE HYALURONIC EYE SERUM

Pokud nejste fandou či fanynkou korektivní dermatologie, botulotoxinu či výplňových materiálů, je tento produkt jako stvořený právě pro Vás. Vyplňující oční sérum naneste přímo na oblast žlábků pod očima. Díky obsažené kyselině hyaluronové proniká do jednotlivých vrstev pleti, kde krásně vyplní vrásky, a je tak kosmetickou alternativou k výplním injekcemi.

7. Aplikace séra na obličej - SERUM

Sérum proniká do hloubky, kde intenzivně působí na pleť. Je to nejdůležitější fáze péče o pleť, dostane se hluboko do škáry. Je to dokonalá potrava pro buňky.

 

8. Oční a pleťový krém - EYE + FACE CREME

Tato dvojice produktů je předposledním krokem kosmetického rituálu. Oční krém se postará o křehkou pokožku očního okolí a zmírní tvorbu vrásek, pleťový krém účinkuje nejen v hloubce pleti, ale i na jejím povrchu a pleť tak chrání. Namažte jej na celý obličej, krk i dekolt. Je to svým způsobem kabát pro Vaši pokožku.

9. Ochrana pokožky - CITY PROTECT

Aby byla ošetřená pokožka v bezpečí před negativními vlivy z okolí, naneste na ni na závěr buněčný sprej City Protect, který posiluje přirozenou kožní ochranu pleti. A pokud máte rády či rádi přirovnání, tak mu můžete říkat třeba deštník.

Další služby