Stala jsem se ambasadorkou Esthederm

Moje milé, moji milí. Mám tu čest Vám oznámit, že mne firma Esthederm „pasovala“ na ambasadorku. Tak úplně mi nebylo jasné, kdo že to napříště mám být 😉 (teď si právě pravá bruneta hraje na pravou blondýnu). A tak jsem se zeptala toho, kdo ví vše. A už vím, že jsem buď:

a) synonymem cizího původu k českému slovu velvyslanec. Jedná se o úředníka (v mém případě úřednici), nejvýše postaveného diplomata (-tku), který (-á) v zahraničí reprezentuje zemi a zajišťuje diplomatické styky. Jeho (jejím) působištěm je velvyslanectví (ambasáda). No a ambasáda teď právě vzniká v Mariánských Lázních. Ve Varech má velvyslanectví Rusko, tak co by Francie a Esthederm nemohli mít ambasádu v Mariánských Lázních 😊
b) Ambasador je vlivný uživatel, který se viditelně spojuje s konkrétní značkou (a já se s Esthedermem spojuji s potěšením). Takové spojení může být naprosto spontánní (ambasador má značku rád !ANO!), nebo může mít povahu marketingové spolupráce (i v tomto případě by měl mít ambasador více než pozitivní vztah ke značce !ANO!).
c) TO NEJPODSTATNĚJŠÍ – NENÍ ZAPOTŘEBÍ MNE DO BUDOUCNA TITULOVAT PANÍ VELVYSLANKYNĚ, JSEM NADÁLE VAŠE MONIKA 😉